Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

T99 (UIQv3) - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Piotr Janas
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.05.2009
Rozmiar: 9 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 226

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis T99 (UIQv3) - Mobile

T99 jest to świetna propozycja dla tych osób, które używają na codzień słownika T9 w swoich telefonach i chcą znieść dotychczas stosowane ograniczenie w długości wiadomosci tekstowej (SMS) do 70 znaków. Ta prosta aplikacja autorstwa Piotra Janasa, absolwenta Akademii Górniczo-Hutniczej z Krakowa, działa w tle naszego telefonu i automatycznie uruchamia się, gdy użytkownik zamierza wysłac SMSa. Cała filozofia tego prostego programu opiera sie na usuwaniu znaków diaktrycznych - ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż - i zastępowaniu ich zwykłymi odpowiednikami - a, c, e, l, n, o, s, z, co pozwala wydłużyc długośc SMS o 90 znaków, czyli łącznie do 160! Aplikacja dla użytkowników systemu Symbian wersji UIQv3 dostępna jest do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl.

Inne wersje dostepne do pobrania za darmo ze strony pobierz.pl:

  - T99 dla wersji S60v1

  - T99 dla wersji S60v2

  - T99 dla wersji S60v3

  - T99 dla wersji UIQv2

Istnieje również druga wersja programu - T.99, która przeznaczona jest dla mniej zdecydowanych użytkowników systemu Symbian.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Jelly SMS 1.5.3

  Jelly SMS to prosta aplikacja, która umożliwia wysyłanie smsów za darmo wprost z twojego telefonu.

 • Active SMS Lock 1.10 (S60v3)

  Active SMS Lock to świetny program, który po zainstalowaniu umożliwia swojemu Użytkownikowi ochronę skrzynki odbiorczej sms oraz wiadomości wysłanych.

 • Call & Sms Filter 1.02 S60v3

  Call & Sms Filter to doskonałe narzędzie służące do zarządzania połączeniami głosowymi oraz wiadomościami tekstowymi na systemy Symbian OS. Dzięki Call & Sms Filter możemy swobodnie np. zablokować wiadomości przychodzące z konkretnego numeru a na inne automatycznie odpowiedzieć.

 • SMS Timer 1.0 (S60 3rd)

  SMS Timer to aplikacja dla telefonów z systemem Symbian S60, która pozwala na wysłanie wiadomości SMS o zdefiniowanej przez nas godzinie.

 • Free-iSMS 1.03 Symbian S60 5th edition

  Free-iSMS to prosta aplikacja, która daje swojemu użytkownikowi możliwość oderwania się od standardowego i monotonnego interfejsu wiadomości sms.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: T99 (UIQv3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ