Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

T99 (S60v2) - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Piotr Janas
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.05.2009
Rozmiar: 13 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 255

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis T99 (S60v2) - Mobile

T99 jest to świetna propozycja dla tych osób, które używają na codzień słownika T9 w swoich telefonach i chcą znieść dotychczas stosowane ograniczenie w długości wiadomosci tekstowej (SMS) do 70 znaków. Ta prosta aplikacja autorstwa Piotra Janasa, absolwenta Akademii Górniczo-Hutniczej z Krakowa, działa w tle naszego telefonu i automatycznie uruchamia się, gdy użytkownik zamierza wysłac SMSa. Cała filozofia tego prostego programu opiera sie na usuwaniu znaków diaktrycznych - ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż - i zastępowaniu ich zwykłymi odpowiednikami - a, c, e, l, n, o, s, z, co pozwala wydłużyc długośc SMS o 90 znaków, czyli łącznie do 160! Aplikacja dla użytkowników systemu Symbian wersji S60v2 dostępna jest do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl.

Inne wersje dostepne do pobrania za darmo ze strony pobierz.pl:

  - T99 dla wersji S60v1

  - T99 dla wersji S60v3

  - T99 dla wersji UIQv2

  - T99 dla wersji UIQv3

Istnieje również druga wersja programu - T.99, która przeznaczona jest dla mniej zdecydowanych użytkowników systemu Symbian

Podobne SMS / MMS / Fax

 • OS Fake SMS beta

  Aplikacja OS Fake SMS za darmo to program do tworzenia nie prawdziwych i podrobionych smsów. Jako program do wysyłania fałszywych smsów doskonale może się sprawdzić w sytuacji kiedy jesteśmy spóźnieni na umówione spotkanie z bliskimi a w skrzynce czeka fałszywy sms informujący np. o nadgodzinach w pracy od szefa. OS Fake SMS po Polsku nie jest dostępny.

 • SMS Timer 1.0 (S60 1st)

  SMS Timer to aplikacja dla telefonów z systemem Symbian S60, która pozwala na wysłanie wiadomości SMS o zdefiniowanej przez nas godzinie.

 • SMSSendFrog 1.3.1 (Pocket PC)

  Narzędzie SMSSendFrog stworzone dla platform Windows Mobile umożliwia w prosty i szybki sposób wysłanie tej samej treści wiadomości sms do wielu osób na raz.

 • SMS Exporter Smartphone 1.02

  SMS Exporter na systemy Windows Mobile pozwala na archiwizowanie wiadomości sms.

 • T99 (UIQv2)

  T99 jest to świetna propozycja dla tych osób, które używają na codzień słownika T9 w swoich telefonach i chcą znieść dotychczas stosowane ograniczenie w długości wiadomosci tekstowej (SMS) do 70 znaków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: T99 (S60v2) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ