Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

T.99 (UIQv3) - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Piotr Janas
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.05.2009
Rozmiar: 9 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 165

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis T.99 (UIQv3) - Mobile

T.99 jest to druga wersja świetnego programu T99, który służy do zamiany znaków diaktrycznych na zwykłe znaki, co wpływa na długość wiadomości tekstowej.

Wersja T99 była napisana z myślą o użytkownikach, którzy całkowicie rezygnują z opcji wysyłania SMS z polskimi znakami (znakami diaktrycznymi - ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż) kosztem maksymalnego wydłużenia ilości znaków przypadajacych na jednego SMSa (z 70 do 160). Piotr Janas, autor programu, po sukcesie pierwszej wersji postanowił stworzyć aplikacje bardziej optymalną, dającą możliwość wyboru sposobu pisania juz po instalacji. Tak powstała wersja T.99, w której to użytkownik w zależności od potrzeby może decydować, czy stawia na ilość znaków czy też na ich formę i poprawność językową. Cała operacja wyboru jest bardzo prosta i dokonuje sie w czasie pisania samej wiadomości tekstowej - otóż program usunie znaki diaktryczne z tej wiadomości, której pierwszym znakiem jest kropka ("."). Naturalnie sam znak kropki (".") również zostanie usunięty z treści wiadomości. Wersja programu T99 "z kropką" jest świetną alternatywa dla tych użytkowników telefonów z systemem Symbian, którzy chcą mieć opcję szybkiego wyboru.  

Aplikacja T.99 dla użytkowników systemu Symbian wersji UIQv3 dostępna jest do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl.

Inne wersje T.99 dostępne do pobrania za darmo ze strony pobierz.pl:

- T.99 dla wersji S60v1

- T.99 dla wersji S60v2

- T.99 dla wersji S60v3

- T.99 dla wersji UIQv2

Podobne SMS / MMS / Fax

 • T.99 (S60v3)

  T.99 jest to druga wersja świetnego programu T99, który służy do zamiany znaków diaktrycznych na zwykłe znaki, co wpływa na długość wiadomości tekstowej.

 • SMS Anywhere Ultra for S60v3 1.52

  SMS Anywhere Ultra to bardziej zaawansowana wersja narzędzia do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.

 • Wizi SMS with Location (Android) 3.0.1

  Wizi SMS with Location to nie wielki programik umożliwiający udostępnianie swojej aktualnej pozycji poprzez wiadomość sms, email lub też na Facebooku.

 • Fake Messages 055 S60v3

  Fake Messages to program do wysyłania fałszywych wiadomości SMS.

 • SMS Spam Manager 1.04 (S60 2nd)

  SMS Spam Manager to aplikacja do filtrowania wiadomości SMS dla telefonów Nokia z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: T.99 (UIQv3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ