Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

T.99 (S60v2) - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Piotr Janas
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.05.2009
Rozmiar: 13 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 473

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis T.99 (S60v2) - Mobile

T.99 jest to druga wersja świetnego programu T99, który służy do zamiany znaków diaktrycznych na zwykłe znaki, co wpływa na długość wiadomości tekstowej.

Wersja T99 była napisana z myślą o użytkownikach, którzy całkowicie rezygnują z opcji wysyłania SMS z polskimi znakami (znakami diaktrycznymi - ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż) kosztem maksymalnego wydłużenia ilości znaków przypadajacych na jednego SMSa (z 70 do 160). Piotr Janas, autor programu, po sukcesie pierwszej wersji postanowił stworzyć aplikacje bardziej optymalną, dającą możliwość wyboru sposobu pisania juz po instalacji. Tak powstała wersja T.99, w której to użytkownik w zależności od potrzeby może decydować, czy stawia na ilość znaków czy też na ich formę i poprawność językową. Cała operacja wyboru jest bardzo prosta i dokonuje sie w czasie pisania samej wiadomości tekstowej - otóż program usunie znaki diaktryczne z tej wiadomości, której pierwszym znakiem jest kropka ("."). Naturalnie sam znak kropki (".") również zostanie usunięty z treści wiadomości. Wersja programu T99 "z kropką" jest świetną alternatywa dla tych użytkowników telefonów z systemem Symbian, którzy chcą mieć opcję szybkiego wyboru.  

Aplikacja T.99 dla użytkowników systemu Symbian wersji S60v2 dostępna jest do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl.

Inne wersje T.99 dostępne do pobrania za darmo ze strony pobierz.pl:

- T.99 dla wersji S60v1

- T.99 dla wersji S60v3

- T.99 dla wersji UIQv2

- T.99 dla wersji UIQv3

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Best MessageStorer version 1.02 Series 80

  Przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i email do pliki .txt lub .csv i skopiować je na komputer.

 • SMS Spam Manager 1.04 (S60 2nd)

  SMS Spam Manager to aplikacja do filtrowania wiadomości SMS dla telefonów Nokia z systemem Symbian.

 • SMS Timer 1.0 (S60 2nd)

  SMS Timer to aplikacja dla telefonów z systemem Symbian S60, która pozwala na wysłanie wiadomości SMS o zdefiniowanej przez nas godzinie.

 • Message Mirror 1.0 S60 3rd edition

  Message Mirror to praktyczna aplikacja, która dba o backup naszych wiadomości nawet gdy zostaną one usunięte ze skrzynki odbiorczej. Program działa w tle archiwizując każdą odebraną wiadomość we własnej pamięci.

 • T99 (S60v1)

  T99 jest to świetna propozycja dla tych osób, które używają na codzień słownika T9 w swoich telefonach i chcą znieść dotychczas stosowane ograniczenie w długości wiadomosci tekstowej (SMS) do 70 znaków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: T.99 (S60v2) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ