Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

T.99 (S60v1) - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Piotr Janas
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.05.2009
Rozmiar: 13 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 321

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis T.99 (S60v1) - Mobile

T.99 jest to druga wersja świetnego programu T99, który służy do zamiany znaków diaktrycznych na zwykłe znaki, co wpływa na długość wiadomości tekstowej.

Wersja T99 była napisana z myślą o użytkownikach, którzy całkowicie rezygnują z opcji wysyłania SMS z polskimi znakami (znakami diaktrycznymi - ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż) kosztem maksymalnego wydłużenia ilości znaków przypadajacych na jednego SMSa (z 70 do 160). Piotr Janas, autor programu, po sukcesie pierwszej wersji postanowił stworzyć aplikacje bardziej optymalną, dającą możliwość wyboru sposobu pisania juz po instalacji. Tak powstała wersja T.99, w której to użytkownik w zależności od potrzeby może decydować, czy stawia na ilość znaków czy też na ich formę i poprawność językową. Cała operacja wyboru jest bardzo prosta i dokonuje sie w czasie pisania samej wiadomości tekstowej - otóż program usunie znaki diaktryczne z tej wiadomości, której pierwszym znakiem jest kropka ("."). Naturalnie sam znak kropki (".") również zostanie usunięty z treści wiadomości. Wersja programu T99 "z kropką" jest świetną alternatywa dla tych użytkowników telefonów z systemem Symbian, którzy chcą mieć opcję szybkiego wyboru.  

Aplikacja T.99 dla użytkowników systemu Symbian wersji S60v1 dostępna jest do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl.

Inne wersje T.99 dostępne do pobrania za darmo ze strony pobierz.pl:

- T.99 dla wersji S60v2

- T.99 dla wersji S60v3

- T.99 dla wersji UIQv2

- T.99 dla wersji UIQv3

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Magic Message Manager 1.1 (Symbian UIQ3)

  Narzędzie Magic Message Manager przeznaczone jest do filtrowania wiadomości SMS.

 • Call & Sms Filter 1.02 S60v2

  Call & Sms Filter to doskonałe narzędzie służące do zarządzania połączeniami głosowymi oraz wiadomościami tekstowymi na systemy Symbian OS. Dzięki Call & Sms Filter możemy swobodnie np. zablokować wiadomości przychodzące z konkretnego numeru a na inne automatycznie odpowiedzieć.

 • T.99 (UIQv2)

  T.99 jest to druga wersja świetnego programu T99, który służy do zamiany znaków diaktrycznych na zwykłe znaki, co wpływa na długość wiadomości tekstowej.

 • T.99 (UIQv3)

  T.99 jest to druga wersja świetnego programu T99, który służy do zamiany znaków diaktrycznych na zwykłe znaki, co wpływa na długość wiadomości tekstowej.

 • SMS Anywhere Ultra for S60 2nd Edition 1.10

  SMS Anywhere Ultra to bardziej zaawansowana wersja narzędzia do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: T.99 (S60v1) - Mobile



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ