Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMS Undo 1.00 S60v3 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Melon Mobile
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 07.11.2010
Rozmiar: brak informacji
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 158

Brak

Opis SMS Undo 1.00 S60v3 - Mobile

SMS Undo to nie typowa aplikacja, która pozwala na cofnięcie wysłanej wiadomości SMS. Program opiera swoje działanie na prostej zasadzie, integruje się z naszym telefonem i po wciśnięciu przycisku "wyślij" odlicza jeszcze określony czas pozwalający na zmianę decyzji. Czas na cofnięcie wysłania wiadomości ustawiamy sami i zawiera się on w przedziale pomiędzy 5 a 30 sekund. SMS Undo jest świetną propozycją dla osób, które często popełniają literówki lub mylą odbiorców, program zapewni im wystarczająco czasu na zmianę decyzji i edycję wiadomości. Aplikacja po instalacji może być łatwo i szybko dezaktywowana a więc nie ma konieczności jej deinstalacji. Niestety producent Melon Mobile nie udostępnia SMS Undo w wersji testowej więc aby użyć programu należy go od razu zakupić i kosztuje to 2$. Zakupu można dokonać bezpośrednio na stronie producenta klikając pobierz poniżej.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne SMS / MMS / Fax


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMS Undo 1.00 S60v3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ