Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMS Spam Manager UIQ - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: WebGate
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.10.2010
Rozmiar: brak informacji
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 93

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SMS Spam Manager UIQ - Mobile

SMS Spam Manager to aplikacja do filtrowania wiadomości SMS dla telefonów Nokia z systemem Symbian.Program pozwala zdefiniować listę nadawców od których będziemy mogli otrzymywać wiadomości lub dodać do niej wszystkich z naszej książki adresowej. SMS Spam Manager umożliwia stworzenie tzw. czarnej listy kontaktów z której wiadomości nie będą docierały na nasz telefon.Wersja trial pozwala na odebranie tylko 20 wiadomości. Dodatkowo użytkownik posiada możliwość ustawienia specyficznego filtra, który będzie filtrował sms-y pod względem treści, a więc możemy np. zablokować wszystkie wiadomości uznawane za spam, o promocjach, konkursach itp. Poniżej poradnik instalacji. Więcej informacji na stronie Producenta.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Wizi SMS with Location (Android) 3.0.1

  Wizi SMS with Location to nie wielki programik umożliwiający udostępnianie swojej aktualnej pozycji poprzez wiadomość sms, email lub też na Facebooku.

 • MsgExport 1.0 Symbian S60 3rd Edition

  Program pozwalający na wyeksportowanie wiadomości tekstowych z telefonu do pliku txt lub html.

 • SMS Forwarder S60v3 2.60

  SMS Forwarder jest programem służącym do automatycznego przekazywania wiadomości tekstowej na inny nr telefonu.

 • Best MessageStorer version 1.06 UIQ

  Przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i e-mail do pliki .txt lub .csv i skopiować je na komputer.

 • SMS Spam Manager S80

  SMS Spam Manager to aplikacja do filtrowania wiadomości SMS dla telefonów Nokia z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMS Spam Manager UIQ - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ