Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMS Spam Manager S80 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: WebGate
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.10.2010
Rozmiar: brak informacj
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 178

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SMS Spam Manager S80 - Mobile

SMS Spam Manager to aplikacja do filtrowania wiadomości SMS dla telefonów Nokia z systemem Symbian.Program pozwala zdefiniować listę nadawców od których będziemy mogli otrzymywać wiadomości lub dodać do niej wszystkich z naszej książki adresowej. SMS Spam Manager umożliwia stworzenie tzw. czarnej listy kontaktów z której wiadomości nie będą docierały na nasz telefon.Wersja trial pozwala na odebranie tylko 20 wiadomości. Dodatkowo użytkownik posiada możliwość ustawienia specyficznego filtra, który będzie filtrował sms-y pod względem treści, a więc możemy np. zablokować wszystkie wiadomości uznawane za spam, o promocjach, konkursach itp. Poniżej poradnik instalacji. Więcej informacji na stronie Producenta.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • T99 (S60v2)

  T99 jest to świetna propozycja dla tych osób, które używają na codzień słownika T9 w swoich telefonach i chcą znieść dotychczas stosowane ograniczenie w długości wiadomosci tekstowej (SMS) do 70 znaków.

 • Best MessageStorer version 1.06 UIQ

  Przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i e-mail do pliki .txt lub .csv i skopiować je na komputer.

 • Mgate for UIQ 1.0

  Mgate for UIQ 1.0 to praktyczny program pełniący funkcję smsowej automatycznej sekretarki. Aplikacja została zaprojektowana pod system Symbian UIQ 3rd Edition.

 • Maxitone 1.16

  Alternatywne narzędzie pozwalające pisać wiadomości poprzez keypad. Aplikacja zawiera także najczęściej używane zwroty w języku angielskim.

 • SMS Anywhere Ultra for S60 1st Edition 1.41

  SMS Anywhere Ultra to bardziej zaawansowana wersja narzędzia do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMS Spam Manager S80 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ