Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMS Spam Manager 1.04 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: WebGate
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 52 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 657

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SMS Spam Manager 1.04 (S60 2nd) - Mobile

SMS Spam Manager to aplikacja do filtrowania wiadomości SMS dla telefonów Nokia z systemem Symbian.

Program pozwala zdefiniować listę nadawców od których będziemy mogli otrzymywać wiadomości lub dodać do niej wszystkich z naszej książki adresowej. SMS Spam Manager umożliwia stworzenie tzw. czarnej listy kontaktów z której wiadomości nie będą docierały na nasz telefon.

Wersja trial pozwala na odebranie tylko 20 wiadomości.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • T99 (S60v3)

  T99 jest to świetna propozycja dla tych osób, które używają na codzień słownika T9 w swoich telefonach i chcą znieść dotychczas stosowane ograniczenie w długości wiadomosci tekstowej (SMS) do 70 znaków.

 • Sms2Email 1.00

  Sms2Email pozwala wysyłać wiadomości SMS na pocztę e-mail.

 • Hide my SMS 1.8

  Hide my SMS to aplikacja, która umożliwi nam ukrywanie wiadomości sms przed zbyt ciekawskimi osobami.

 • ShakeSMS 1.02 (S60 3rd edition)

  ShakeSMS to bardzo oryginalna aplikacja, która pozwala w pełni wykorzystywać wbudowany czujnik ruchu jaki znajdziemy np. w Nokii N95 z systemem Symbian. Jak sama nazwa wskazuje kontrola skrzynki sms odbywa się za pomocą potrząsania aparatem.

 • SMS Undo 1.00 S60v3

  MS Undo to nie typowa aplikacja, która pozwala na cofnięcie wysłanej wiadomości SMS. Program opiera swoje działanie na prostej zasadzie, integruje się z naszym telefonem i po wciśnięciu przycisku "wyślij" odlicza jeszcze określony czas pozwalający na zmianę decyzji. Czas na cofnięcie wysłania wiadomości ustawiamy sami i zawiera się on w przedziale pomiędzy 5 a 30 sekund. SMS Undo jest świetną propozycją dla osób, które często popełniają literówki lub mylą odbiorców, program zapewni im wystarczająco czasu na zmianę decyzji i edycję wiadomości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMS Spam Manager 1.04 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ