Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMS Forwarder S60v3 2.60 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Wireless Labs Technologies
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 59 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1353

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SMS Forwarder S60v3 2.60 - Mobile

SMS Forwarder jest programem służącym do automatycznego przekazywania wiadomości tekstowej na inny nr telefonu.

Program jest doskonałym rozwiązaniem dl osób posiadających kilka aparatów i chcących odbierać wszystkie wiadomości za pomocą jednego z nich.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Best Message Storer version 1.02 Series 60v2

  Przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i email do pliki .txt lub .csv i skopiować je na komputer.

 • SMS Forwarder Lite S60 2nd edition v1.01

  SMS Forwarder Lite to uproszczona i darmowa wersja programu służącego do automatycznego przekazywania wiadomości tekstowej na inny nr telefonu.

 • SMS Timer 1.0 (S60 3rd)

  SMS Timer to aplikacja dla telefonów z systemem Symbian S60, która pozwala na wysłanie wiadomości SMS o zdefiniowanej przez nas godzinie.

 • Call & Sms Filter 1.02 S60v2

  Call & Sms Filter to doskonałe narzędzie służące do zarządzania połączeniami głosowymi oraz wiadomościami tekstowymi na systemy Symbian OS. Dzięki Call & Sms Filter możemy swobodnie np. zablokować wiadomości przychodzące z konkretnego numeru a na inne automatycznie odpowiedzieć.

 • SMS Spam Manager UIQ

  SMS Spam Manager to aplikacja do filtrowania wiadomości SMS dla telefonów Nokia z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMS Forwarder S60v3 2.60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ