Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMS Forwarder S60v2 2.21 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Wireless Labs Technologies
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 34 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 396

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SMS Forwarder S60v2 2.21 - Mobile

SMS Forwarder jest programem służącym do automatycznego przekazywania wiadomości tekstowej na inny nr telefonu.

Program jest doskonałym rozwiązaniem dl osób posiadających kilka aparatów i chcących odbierać wszystkie wiadomości za pomocą jednego z nich.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • WebSMS: smspilot.ru Connector 1.3

  WebSMS to dedykowana i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca wysyłać wiadomości sms za pomocą bramek internetowych w tym przypadku strony werbelokal.de.

 • T.99 (S60v3)

  T.99 jest to druga wersja świetnego programu T99, który służy do zamiany znaków diaktrycznych na zwykłe znaki, co wpływa na długość wiadomości tekstowej.

 • Best MessageStorer version 1.02 Series 80

  Przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i email do pliki .txt lub .csv i skopiować je na komputer.

 • SMS Anywhere Ultra for S60 1st Edition 1.41

  SMS Anywhere Ultra to bardziej zaawansowana wersja narzędzia do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.

 • SMS Forwarder Pro (v1.20)

  SMS Forwarder Pro to najbardziej zaawansowana wersja programu służącego do automatycznego przekazywania wiadomości tekstowej na inny nr telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMS Forwarder S60v2 2.21 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ