Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMS Forwarder Pro (v1.20) - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Wireless Labs Technologies
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 69 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 718

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis SMS Forwarder Pro (v1.20) - Mobile

SMS Forwarder Pro to najbardziej zaawansowana wersja programu służącego do automatycznego przekazywania wiadomości tekstowej na inny nr telefonu.

Program jest doskonałym rozwiązaniem dl osób posiadających kilka aparatów i chcących odbierać wszystkie wiadomości za pomocą jednego z nich.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • SMS Timer 1.0 (S60 3rd)

  SMS Timer to aplikacja dla telefonów z systemem Symbian S60, która pozwala na wysłanie wiadomości SMS o zdefiniowanej przez nas godzinie.

 • SMS Exporter Smartphone 1.02

  SMS Exporter na systemy Windows Mobile pozwala na archiwizowanie wiadomości sms.

 • Call & Sms Filter 1.02 dla S60

  Call & Sms Filter to doskonałe narzędzie służące do zarządzania połączeniami głosowymi oraz wiadomościami tekstowymi na systemy Symbian OS. Dzięki Call & Sms Filter możemy swobodnie np. zablokować wiadomości przychodzące z konkretnego numeru a na inne automatycznie odpowiedzieć.

 • T99 (S60v1)

  T99 jest to świetna propozycja dla tych osób, które używają na codzień słownika T9 w swoich telefonach i chcą znieść dotychczas stosowane ograniczenie w długości wiadomosci tekstowej (SMS) do 70 znaków.

 • WebSMS: smspilot.ru Connector 1.3

  WebSMS to dedykowana i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca wysyłać wiadomości sms za pomocą bramek internetowych w tym przypadku strony werbelokal.de.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMS Forwarder Pro (v1.20) - Mobile

dodał: ~mona , 04.06.2009

Program w użyciu niezawodny. Pod warunkiem że stosuje się go zgodnie z przeznaczeniem. Mój chłopak użył go do kontrolowania mnie:czytania babskich plotek itd... wiec jestem wkurzona ze takie programy powstają!!!!!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ