Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMS Forwarder Lite S60 2nd edition v1.01 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Wireless Labs Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 18 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 643

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SMS Forwarder Lite S60 2nd edition v1.01 - Mobile

SMS Forwarder Lite to uproszczona i darmowa wersja programu służącego do automatycznego przekazywania wiadomości tekstowej na inny nr telefonu.

Program jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających kilka aparatów i chcących odbierać wszystkie wiadomości za pomocą jednego z nich.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Best MessageStorer version 1.02 Series 80

  Przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i email do pliki .txt lub .csv i skopiować je na komputer.

 • T99 (S60v2)

  T99 jest to świetna propozycja dla tych osób, które używają na codzień słownika T9 w swoich telefonach i chcą znieść dotychczas stosowane ograniczenie w długości wiadomosci tekstowej (SMS) do 70 znaków.

 • SMS-Chat 1.1

  Aplikacja SMS-Chat napisana pod systemy Windows Mobile jest to program do masowego wysyłania sms. Ten prosty w użyciu i niewielki program do wysyłania sms jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień wysyłają mnóstwo wiadomości tekstowych.

 • FlashIt! 1.0 (WM 5/6)

  FlashIt to malutka aplikacja pozwalająca na wysłanie dwóch rodzajów nie codziennych wiadomości sms. Jedna to klasa 0, która wyświetla się bezpośrednio na ekranie odbiorcy natomiast druga do flash, który po otwarciu miga.

 • Magic Message Manager 1.1 (Symbian S80)

  Narzędzie Magic Message Manager przeznaczone jest do filtrowania wiadomości SMS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMS Forwarder Lite S60 2nd edition v1.01 - Mobile

dodał: ~Filip , 04.07.2010

Dzała to? kto wie?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ