Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMS Anywhere Ultra for S60 2nd Edition 1.10 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Wireless Labs Technologies
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 19 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 187

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SMS Anywhere Ultra for S60 2nd Edition 1.10 - Mobile

SMS Anywhere Ultra to bardziej zaawansowana wersja narzędzia do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.
Program umożliwia administrowanie i przekazywanie wiadomości na wielu telefonach za pomocą jednego urządzenia. Aplikacja jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi którzy posiadają wiele telefonów i chcieli by mieć dostęp do wszystkich otrzymywanych wiadomości za pomocą jednego z nich. Program umożliwia przekazywanie zarówno przychodzących jak i wychodzących wiadomości. Aplikacja ładuje się po starcie telefony i działa w tle. SMS Anywhere może być konfigurowany zdalnie za pomocą wiadomości tekstowych.

Podobne SMS / MMS / Fax


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMS Anywhere Ultra for S60 2nd Edition 1.10 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ