Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMS Anywhere Standard Edition for S60 1st 1.40 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Wireless Labs Technologies
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 14 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 96

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SMS Anywhere Standard Edition for S60 1st 1.40 - Mobile

SMS Anywhere Standard Edition to narzędzie do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.

Program umożliwia administrowanie i przekazywanie wiadomości na wielu telefonach za pomocą jednego urządzenia. Aplikacja jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi którzy posiadają wiele telefonów i chcieli by mieć dostęp do wszystkich otrzymywanych wiadomości za pomocą jednego z nich. Program umożliwia przekazywanie zarówno przychodzących jak i wychodzących wiadomości. Aplikacja ładuje się po starcie telefony i działa w tle. SMS Anywhere może być konfigurowany zdalnie za pomocą wiadomości tekstowych.

Podobne SMS / MMS / Fax


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMS Anywhere Standard Edition for S60 1st 1.40 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ