Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Extended Messaging Symbian UIQ 1.40 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 202 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 180

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Extended Messaging Symbian UIQ 1.40 - Mobile

Extended Messaging to inteligentny system wysyłania wiadomości z urządzeń typu UIQ.


Extended Messaging (EM) dla UIQ jest narzędziem wzbogacającym wbudowany system przesyłania wiadomości. Umożliwia użytkownikowi wysyłanie i odczytywanie wiadomości graficznych na UIQ. EM oferuje prostą edycję tworzenia własnych zdjęć użytkownika. Już nigdy więcej nie będziesz musiał kupować graficznych sms-ów. Dzięki EM użytkownik ma możliwość zapisania swoich zdjęć a także importowania zdjęć w różnych formatach. Może także wycinać elementy zdjęcia i zapisywać jako nowe wiadomości graficzne. Korzystając z EM można tworzyć wiadomości typu flash, które - zamiast w jednym z katalogów - będą wyświetlane na ekranie twojego telefonu.


UWAGA EM dla UIQ nie zastępuje fabrycznego systemu zarządzania wiadomościami. Jeśli więc chcesz odczytać pliki graficzne musisz otworzyć EM.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • SMS Timer 1.0 (S60 1st)

  SMS Timer to aplikacja dla telefonów z systemem Symbian S60, która pozwala na wysłanie wiadomości SMS o zdefiniowanej przez nas godzinie.

 • Hide my SMS 1.8

  Hide my SMS to aplikacja, która umożliwi nam ukrywanie wiadomości sms przed zbyt ciekawskimi osobami.

 • WebSMS: Werbelokal Connector 1.2

  WebSMS to dedykowana i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca wysyłać wiadomości sms za pomocą bramek internetowych w tym przypadku strony werbelokal.de.

 • SMS Forwarder Pro (v1.20)

  SMS Forwarder Pro to najbardziej zaawansowana wersja programu służącego do automatycznego przekazywania wiadomości tekstowej na inny nr telefonu.

 • SMS Spam Manager UIQ

  SMS Spam Manager to aplikacja do filtrowania wiadomości SMS dla telefonów Nokia z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Extended Messaging Symbian UIQ 1.40 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ