Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mgate for UIQ 1.0 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Danfort A/S
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 282 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 326

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mgate for UIQ 1.0 - Mobile

       Mgate for UIQ 1.0 to praktyczny program pełniący funkcję sms-owej automatycznej sekretarki. Aplikacja została zaprojektowana pod system Symbian UIQ 3rd Edition.

Program umożliwia filtrację przychodzących wiadomości i automatyczne udzielanie odpowiedzi na smsy. Przydatne narzędzie podczas dużego natłoku korespondencji, reklam i spamu. Producent udostępnia aplikację Mgate za free. Niestety na menu programu Mgate po Polsku trzeba będzie jeszcze zaczekać.

Aby skorzystać z aplikacji Mgate kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii SMS/MMS/Fax znajdziesz zarówno najnowsze jak i starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Maxitone 1.16

  Alternatywne narzędzie pozwalające pisać wiadomości poprzez keypad. Aplikacja zawiera także najczęściej używane zwroty w języku angielskim.

 • WebSMS: smspilot.ru Connector 1.3

  WebSMS to dedykowana i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca wysyłać wiadomości sms za pomocą bramek internetowych w tym przypadku strony werbelokal.de.

 • Best MessageStorer version 1.02 Series 80

  Przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i email do pliki .txt lub .csv i skopiować je na komputer.

 • SMS Undo 1.00 S60v2

  MS Undo to nie typowa aplikacja, która pozwala na cofnięcie wysłanej wiadomości SMS. Program opiera swoje działanie na prostej zasadzie, integruje się z naszym telefonem i po wciśnięciu przycisku "wyślij" odlicza jeszcze określony czas pozwalający na zmianę decyzji. Czas na cofnięcie wysłania wiadomości ustawiamy sami i zawiera się on w przedziale pomiędzy 5 a 30 sekund. SMS Undo jest świetną propozycją dla osób, które często popełniają literówki lub mylą odbiorców, program zapewni im wystarczająco czasu na zmianę decyzji i edycję wiadomości.

 • FlashIt! 1.0 (WM 5/6)

  FlashIt to malutka aplikacja pozwalająca na wysłanie dwóch rodzajów nie codziennych wiadomości sms. Jedna to klasa 0, która wyświetla się bezpośrednio na ekranie odbiorcy natomiast druga do flash, który po otwarciu miga.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mgate for UIQ 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ