Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Message Mirror 1.0 S60 3rd edition - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Nieznany
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.11.2010
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 465

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Message Mirror 1.0 S60 3rd edition - Mobile

Message Mirror to praktyczna aplikacja, która dba o backup naszych wiadomości nawet gdy zostaną one usunięte ze skrzynki odbiorczej. Program działa w tle archiwizując każdą odebraną wiadomość we własnej pamięci. Kiedy wiadomości zostaną usunięte, będzie można je nadal odczytać z poziomu programu. Message Mirror pozwala dodatkowo na eksport wiadomości do wielu popularnych formatów takich jak txt, html, csv czy xml. Narzędzie to z pewnością może okazać się pomocne kiedy chcemy np. ukryć przed kimś nasze smsy lub odczytać wiadomości, które zostały dostarczone ale już usunięte.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Magic Message Manager 1.1 (Symbian S80)

  Narzędzie Magic Message Manager przeznaczone jest do filtrowania wiadomości SMS.

 • SMS Spam Manager S80

  SMS Spam Manager to aplikacja do filtrowania wiadomości SMS dla telefonów Nokia z systemem Symbian.

 • T99 (UIQv3)

  T99 jest to świetna propozycja dla tych osób, które używają na codzień słownika T9 w swoich telefonach i chcą znieść dotychczas stosowane ograniczenie w długości wiadomosci tekstowej (SMS) do 70 znaków.

 • Free-iSMS 1.03 Symbian S60 5th edition

  Free-iSMS to prosta aplikacja, która daje swojemu użytkownikowi możliwość oderwania się od standardowego i monotonnego interfejsu wiadomości sms.

 • T.99 (UIQv2)

  T.99 jest to druga wersja świetnego programu T99, który służy do zamiany znaków diaktrycznych na zwykłe znaki, co wpływa na długość wiadomości tekstowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Message Mirror 1.0 S60 3rd edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ