Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free-iSMS 1.03 Symbian S60 5th edition - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: junnikokuki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.12.2010
Rozmiar: 716 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 586

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free-iSMS 1.03 Symbian S60 5th edition - Mobile

Free-iSMS to prosta aplikacja, która daje swojemu użytkownikowi możliwość oderwania się od standardowego i monotonnego interfejsu wiadomości sms. Narzędzie to wyświetla odebrane wiadomości w formie "dymków" bardzo podobnie jak ma to miejsce w telefonach Apple iPhone. Ponadto Free-iSMS potrafi wysyłać fałszywe wiadomości, tzn., że możemy zredagować wiadomość a następnie nastawić czas jej wysłania, co w efekcie pozwoli np. opuścić wcześniej spotkanie w pracy;) Program jest całkowicie darmowy i nie wymaga rejestracji.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • SMS Undo 1.00 S60v3

  MS Undo to nie typowa aplikacja, która pozwala na cofnięcie wysłanej wiadomości SMS. Program opiera swoje działanie na prostej zasadzie, integruje się z naszym telefonem i po wciśnięciu przycisku "wyślij" odlicza jeszcze określony czas pozwalający na zmianę decyzji. Czas na cofnięcie wysłania wiadomości ustawiamy sami i zawiera się on w przedziale pomiędzy 5 a 30 sekund. SMS Undo jest świetną propozycją dla osób, które często popełniają literówki lub mylą odbiorców, program zapewni im wystarczająco czasu na zmianę decyzji i edycję wiadomości.

 • Sms2Email 1.00

  Sms2Email pozwala wysyłać wiadomości SMS na pocztę e-mail.

 • SMS Anywhere Standard Edition for S60 2nd 1.41

  SMS Anywhere Standard Edition to narzędzie do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.

 • Best SpamKiller 1.00 S60v1

  Best SpamKiller jak sama nazwa wskazuje to filtr antyspamowy, który pozwoli znacznie ograniczyć ilość niechcianych sms’ów.

 • T99 (UIQv3)

  T99 jest to świetna propozycja dla tych osób, które używają na codzień słownika T9 w swoich telefonach i chcą znieść dotychczas stosowane ograniczenie w długości wiadomosci tekstowej (SMS) do 70 znaków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free-iSMS 1.03 Symbian S60 5th edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ