Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free-iSMS 1.03 Symbian S60 3rd edition - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: junnikokuki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.12.2010
Rozmiar: 716 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 293

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free-iSMS 1.03 Symbian S60 3rd edition - Mobile

Free-iSMS to prosta aplikacja, która daje swojemu użytkownikowi możliwość oderwania się od standardowego i monotonnego interfejsu wiadomości sms. Narzędzie to wyświetla odebrane wiadomości w formie "dymków" bardzo podobnie jak ma to miejsce w telefonach Apple iPhone. Ponadto Free-iSMS potrafi wysyłać fałszywe wiadomości, tzn., że możemy zredagować wiadomość a następnie nastawić czas jej wysłania, co w efekcie pozwoli np. opuścić wcześniej spotkanie w pracy;) Program jest całkowicie darmowy i nie wymaga rejestracji.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • T.99 (S60v2)

  T.99 jest to druga wersja świetnego programu T99, który służy do zamiany znaków diaktrycznych na zwykłe znaki, co wpływa na długość wiadomości tekstowej.

 • SMSSendFrog 1.3.1 (Pocket PC)

  Narzędzie SMSSendFrog stworzone dla platform Windows Mobile umożliwia w prosty i szybki sposób wysłanie tej samej treści wiadomości sms do wielu osób na raz.

 • Message Mirror 1.0 S60 3rd edition

  Message Mirror to praktyczna aplikacja, która dba o backup naszych wiadomości nawet gdy zostaną one usunięte ze skrzynki odbiorczej. Program działa w tle archiwizując każdą odebraną wiadomość we własnej pamięci.

 • T.99 (S60v1)

  T.99 jest to druga wersja świetnego programu T99, który służy do zamiany znaków diaktrycznych na zwykłe znaki, co wpływa na długość wiadomości tekstowej.

 • SMS Spam Manager 1.04 (S60 2nd)

  SMS Spam Manager to aplikacja do filtrowania wiadomości SMS dla telefonów Nokia z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free-iSMS 1.03 Symbian S60 3rd edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ