Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fake Messages 055 S60v3 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Jukka Silvennoinen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 85 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2265

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fake Messages 055 S60v3 - Mobile

     Fake Messages to program do wysyłania fałszywych wiadomości SMS.

Aplikacja jest przeznaczona dla telefonów z systemem Symbian S60 trzeciej generacji. Fake Messages umożliwia wysyłanie i odbierania wiadomości w obrębie telefonu bez konieczności korzystania z sieci operatora. Producent udostępnia program Fake Messages do użytku za free. Warto jednak pamiętać, że aplikacja Fake Messages nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji Fake Messages kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii SMS/MMS/Fax znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy


Podobne SMS / MMS / Fax

 • Best MessageStorer version 1.03 S60 3rd edition

  Przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i email do pliki .txt lub .csv i skopiować je na komputer.

 • SMS Forwarder Pro (v1.20)

  SMS Forwarder Pro to najbardziej zaawansowana wersja programu służącego do automatycznego przekazywania wiadomości tekstowej na inny nr telefonu.

 • Share Contacts 1.3

 • Mgate for UIQ 1.0

  Mgate for UIQ 1.0 to praktyczny program pełniący funkcję smsowej automatycznej sekretarki. Aplikacja została zaprojektowana pod system Symbian UIQ 3rd Edition.

 • Best MessageStorer version 1.06 UIQ

  Przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i e-mail do pliki .txt lub .csv i skopiować je na komputer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fake Messages 055 S60v3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ