Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call & Sms Filter 1.02 S60v3 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Melon Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.11.2010
Rozmiar: brak informacji
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 111

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Call & Sms Filter 1.02 S60v3 - Mobile

Call & Sms Filter to doskonałe narzędzie służące do zarządzania połączeniami głosowymi oraz wiadomościami tekstowymi na systemy Symbian OS. Dzięki Call & Sms Filter możemy swobodnie np. zablokować wiadomości przychodzące z konkretnego numeru a na inne automatycznie odpowiedzieć. Nie zawsze mamy możliwość odebrać połączenie lub przeczytać wiadomość, jeżeli nasze kontakty mają wysoki priorytet ważności warto zarządzać połączeniami z głową. Wystarczy ustawić odpowiednio program a nieodebrane połączenie np. od szefa lub współpracownika będzie automatycznie obsłużone poprzez wysłanie wiadomości sms. Aplikacja pozwala również na przekazywanie wszystkich połączeń i wiadomości dalej na konkretny numer, np. do naszego współpracownika. Producent udostępnia wersję testową, tak więc jeżeli chcesz korzystać z pełnej wersji należy wykupić licencję.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Hide my SMS 1.8

  Hide my SMS to aplikacja, która umożliwi nam ukrywanie wiadomości sms przed zbyt ciekawskimi osobami.

 • Best Message Storer version 1.02 Series 60v2

  Przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i email do pliki .txt lub .csv i skopiować je na komputer.

 • SMS Reports Eraser 1.0 (WM)

  SMS Reports Eraser jest mała aplikacją, która uaktywniona w systemie jest odpowiedzialna za utrzymywanie czystości w skrzynce raportów wysłanych wiadomości.

 • Message Mirror 1.0 S60 3rd edition

  Message Mirror to praktyczna aplikacja, która dba o backup naszych wiadomości nawet gdy zostaną one usunięte ze skrzynki odbiorczej. Program działa w tle archiwizując każdą odebraną wiadomość we własnej pamięci.

 • SMS-Chat 1.1

  Aplikacja SMS-Chat napisana pod systemy Windows Mobile jest to program do masowego wysyłania sms. Ten prosty w użyciu i niewielki program do wysyłania sms jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień wysyłają mnóstwo wiadomości tekstowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Call & Sms Filter 1.02 S60v3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ