Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best SpamKiller 1.00 S60v1 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 73 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 315

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best SpamKiller 1.00 S60v1 - Mobile

         Best SpamKiller jak sama nazwa wskazuje to filtr antyspamowy, który pozwoli znacznie ograniczyć ilość niechcianych sms’ów.

Aplikacja pozwala zdefiniować różne kryteria na podstawie których wiadomości będą filtrowane a następnie odrzucane. Szczególnie przydaje się gdy codziennie jesteśmy zasypywani konkursami, loteriami, reklamami itp. Niestety producent nie udostępnia programu Best SpamKiller za free. Do pobrania jest wersja Trial Best SpamKiller, która nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji Best SpamKiller kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii SMS/MMS/Fax znajdziesz zarówno najnowsze jak i starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne SMS / MMS / Fax

 • SMS Spam Manager 1.04 (S60 2nd)

  SMS Spam Manager to aplikacja do filtrowania wiadomości SMS dla telefonów Nokia z systemem Symbian.

 • SMS Timer 1.0 (S60 3rd)

  SMS Timer to aplikacja dla telefonów z systemem Symbian S60, która pozwala na wysłanie wiadomości SMS o zdefiniowanej przez nas godzinie.

 • SMSSendFrog 1.3.1 (Pocket PC)

  Narzędzie SMSSendFrog stworzone dla platform Windows Mobile umożliwia w prosty i szybki sposób wysłanie tej samej treści wiadomości sms do wielu osób na raz.

 • SMS Timer 1.0 (S60 2nd)

  SMS Timer to aplikacja dla telefonów z systemem Symbian S60, która pozwala na wysłanie wiadomości SMS o zdefiniowanej przez nas godzinie.

 • Magic Message Manager 1.1 (Symbian S60 3rd edition)

  Narzędzie Magic Message Manager przeznaczone jest do filtrowania wiadomości SMS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best SpamKiller 1.00 S60v1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ