Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best SpamKiller 1.00 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 72 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 162

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best SpamKiller 1.00 (S60 2nd) - Mobile

         Best SpamKiller jak sama nazwa wskazuje to filtr antyspamowy, który pozwoli znacznie ograniczyć ilość niechcianych sms’ów.

Aplikacja pozwala zdefiniować różne kryteria na podstawie których wiadomości będą filtrowane a następnie odrzucane. Szczególnie przydaje się gdy codziennie jesteśmy zasypywani konkursami, loteriami, reklamami itp. Niestety producent nie udostępnia programu Best SpamKiller za free. Do pobrania jest wersja Trial Best SpamKiller, która nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji Best SpamKiller kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii SMS/MMS/Fax znajdziesz zarówno najnowsze jak i starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Free-iSMS 1.03 Symbian S60 3rd edition

  Free-iSMS to prosta aplikacja, która daje swojemu użytkownikowi możliwość oderwania się od standardowego i monotonnego interfejsu wiadomości sms.

 • SMS Undo 1.00 S60v2

  MS Undo to nie typowa aplikacja, która pozwala na cofnięcie wysłanej wiadomości SMS. Program opiera swoje działanie na prostej zasadzie, integruje się z naszym telefonem i po wciśnięciu przycisku "wyślij" odlicza jeszcze określony czas pozwalający na zmianę decyzji. Czas na cofnięcie wysłania wiadomości ustawiamy sami i zawiera się on w przedziale pomiędzy 5 a 30 sekund. SMS Undo jest świetną propozycją dla osób, które często popełniają literówki lub mylą odbiorców, program zapewni im wystarczająco czasu na zmianę decyzji i edycję wiadomości.

 • Jelly SMS 1.5.3

  Jelly SMS to prosta aplikacja, która umożliwia wysyłanie smsów za darmo wprost z twojego telefonu.

 • SMS Anywhere Ultra for S60v3 1.52

  SMS Anywhere Ultra to bardziej zaawansowana wersja narzędzia do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.

 • ShakeSMS 1.02 (S60 3rd edition)

  ShakeSMS to bardzo oryginalna aplikacja, która pozwala w pełni wykorzystywać wbudowany czujnik ruchu jaki znajdziemy np. w Nokii N95 z systemem Symbian. Jak sama nazwa wskazuje kontrola skrzynki sms odbywa się za pomocą potrząsania aparatem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best SpamKiller 1.00 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ