Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best MessageStorer version 1.06 UIQ - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 38 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 421

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best MessageStorer version 1.06 UIQ - Mobile

         Best Message Storer to przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i e-mail do pliku .txt i skopiować je na komputer.

Program sprawdza się wszędzie tam gdzie poprzez e-mail lub wiadomości sms otrzymujemy ważne informacje, które koniecznie należy zarchiwizować w bezpiecznym miejscu. Niestety jest to tylko wersja trial i pozwala na 15 dni darmowego użytkowania. Jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z Best Message Storer za free należy wykupić licencję. Menu aplikacji Best Message Storer nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji Best Message Storer kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii SMS/MMS/Fax znajdziesz zarówno najnowsze jak i starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne SMS / MMS / Fax

 • SMS Timer 1.0 (S60 2nd)

  SMS Timer to aplikacja dla telefonów z systemem Symbian S60, która pozwala na wysłanie wiadomości SMS o zdefiniowanej przez nas godzinie.

 • SMS Exporter Smartphone 1.02

  SMS Exporter na systemy Windows Mobile pozwala na archiwizowanie wiadomości sms.

 • T99 (S60v2)

  T99 jest to świetna propozycja dla tych osób, które używają na codzień słownika T9 w swoich telefonach i chcą znieść dotychczas stosowane ograniczenie w długości wiadomosci tekstowej (SMS) do 70 znaków.

 • SMS Timer 1.0 (S60 1st)

  SMS Timer to aplikacja dla telefonów z systemem Symbian S60, która pozwala na wysłanie wiadomości SMS o zdefiniowanej przez nas godzinie.

 • SMS Anywhere Ultra for S60 2nd Edition 1.10

  SMS Anywhere Ultra to bardziej zaawansowana wersja narzędzia do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best MessageStorer version 1.06 UIQ - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ