Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best MessageStorer version 1.03 S60 3rd edition - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 87 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 281

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best MessageStorer version 1.03 S60 3rd edition - Mobile

         Best Message Storer to przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i e-mail do pliku .txt i skopiować je na komputer.

Program sprawdza się wszędzie tam gdzie poprzez e-mail lub wiadomości sms otrzymujemy ważne informacje, które koniecznie należy zarchiwizować w bezpiecznym miejscu. Niestety jest to tylko wersja trial i pozwala na 15 dni darmowego użytkowania. Jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z Best Message Storer za free należy wykupić licencję. Menu aplikacji Best Message Storer nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji Best Message Storer kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii SMS/MMS/Fax znajdziesz zarówno najnowsze jak i starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Call & Sms Filter 1.02 S60v3

  Call & Sms Filter to doskonałe narzędzie służące do zarządzania połączeniami głosowymi oraz wiadomościami tekstowymi na systemy Symbian OS. Dzięki Call & Sms Filter możemy swobodnie np. zablokować wiadomości przychodzące z konkretnego numeru a na inne automatycznie odpowiedzieć.

 • WebSMS: Werbelokal Connector 1.2

  WebSMS to dedykowana i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca wysyłać wiadomości sms za pomocą bramek internetowych w tym przypadku strony werbelokal.de.

 • SMS Spam Manager 1.04 (S60 2nd)

  SMS Spam Manager to aplikacja do filtrowania wiadomości SMS dla telefonów Nokia z systemem Symbian.

 • Magic Message Manager 1.1 (Symbian UIQ3)

  Narzędzie Magic Message Manager przeznaczone jest do filtrowania wiadomości SMS.

 • Hide my SMS 1.8

  Hide my SMS to aplikacja, która umożliwi nam ukrywanie wiadomości sms przed zbyt ciekawskimi osobami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best MessageStorer version 1.03 S60 3rd edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ