Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best MessageStorer version 1.02 Series 80 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 64 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 307

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best MessageStorer version 1.02 Series 80 - Mobile

         Best Message Storer to przydatna aplikacja pozwalająca w prosty sposób wyeksportować wiadomości SMS, MMS i e-mail do pliku .txt i skopiować je na komputer.

Program sprawdza się wszędzie tam gdzie poprzez e-mail lub wiadomości sms otrzymujemy ważne informacje, które koniecznie należy zarchiwizować w bezpiecznym miejscu. Niestety jest to tylko wersja trial i pozwala na 15 dni darmowego użytkowania. Jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z Best Message Storer za free należy wykupić licencję. Menu aplikacji Best Message Storer nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji Best Message Storer kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii SMS/MMS/Fax znajdziesz zarówno najnowsze jak i starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Sms2Email 1.00

  Sms2Email pozwala wysyłać wiadomości SMS na pocztę e-mail.

 • Psiloc Extended Messaging Symbian UIQ 1.40

  Extended Messaging to inteligentny system wysyłania wiadomości z urządzeń typu UIQ.

 • SMS Forwarder S60v2 2.21

  SMS Forwarder jest programem służącym do automatycznego przekazywania wiadomości tekstowej na inny nr telefonu.

 • Active SMS Lock 1.10 (S60v5)

  Active SMS Lock to świetny program, który po zainstalowaniu umożliwia swojemu Użytkownikowi ochronę skrzynki odbiorczej sms oraz wiadomości wysłanych.

 • Message Mirror 1.0 S60 3rd edition

  Message Mirror to praktyczna aplikacja, która dba o backup naszych wiadomości nawet gdy zostaną one usunięte ze skrzynki odbiorczej. Program działa w tle archiwizując każdą odebraną wiadomość we własnej pamięci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best MessageStorer version 1.02 Series 80 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ