Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Active SMS Lock 1.10 (S60v3) - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Alie Tan
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.12.2010
Rozmiar: 68 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 317

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Active SMS Lock 1.10 (S60v3) - Mobile

Active SMS Lock to świetny program, który po zainstalowaniu umożliwia swojemu Użytkownikowi ochronę skrzynki odbiorczej sms oraz wiadomości wysłanych. Od teraz już nie musisz się martwić, że ktoś odczyta twoje poufne smsy - ciekawskich na wejściu zniechęci monit z prośbą o wpisanie hasła dostępu do skrzynki. Standardowy kod ustalony przez twórce programu to 12345 - po pierwszym uruchomieniu należy koniecznie zmienić go na swój własny. Program jest do pobrania całkowicie za darmo. Program występuje w dwóch wersjach na Symbian S60 3rd edition oraz na S60 5th edition

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • AwayMessage 1.1

  AwayMessage to nie wielki i bardzo prosty w działaniu program, który po aktywowaniu w tle odpowiada automatycznie na wszystkie nie odebrane połączenia wiadomością sms.

 • SMS Anywhere Standard Edition for S60 3rd 1.01

  SMS Anywhere Standard Edition to narzędzie do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.

 • SMS Forwarder S60v3 2.60

  SMS Forwarder jest programem służącym do automatycznego przekazywania wiadomości tekstowej na inny nr telefonu.

 • SMS Anywhere Standard Edition for S60 1st 1.40

  SMS Anywhere Standard Edition to narzędzie do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.

 • SMS Undo 1.00 S60v3

  MS Undo to nie typowa aplikacja, która pozwala na cofnięcie wysłanej wiadomości SMS. Program opiera swoje działanie na prostej zasadzie, integruje się z naszym telefonem i po wciśnięciu przycisku "wyślij" odlicza jeszcze określony czas pozwalający na zmianę decyzji. Czas na cofnięcie wysłania wiadomości ustawiamy sami i zawiera się on w przedziale pomiędzy 5 a 30 sekund. SMS Undo jest świetną propozycją dla osób, które często popełniają literówki lub mylą odbiorców, program zapewni im wystarczająco czasu na zmianę decyzji i edycję wiadomości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Active SMS Lock 1.10 (S60v3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ