Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Opera Mobile 10.1 (Symbian S60) - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Opera Software ASA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2009
Rozmiar: 5,4 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 4818

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Opera Mobile 10.1 (Symbian S60) - Mobile

Opera Mobile to przeglądarka na komórkę. Opera Mobile 10 przeznaczona jest dla smatrfonów wyposażonych w system Symbian S60. Opera Mobile to szybka przeglądarka internetowa, oferująca wiele poręcznych funkcji przeglądania stron,w tym zoom, tryb panoramiczny i wszystko to, do czego przyzwyczailiśmy się używając Opery na komputerze. Aplikacja w tej wersji pracuje po Polsku.

Najważniejsze zmiany jakie zaszły w wersji 10.1:

- nowy interfejs - szybsze wyświetlanie witryn - szybkie wybieranie witryn - wyświetlanie stron w kartach - technologia Opera Turbo - lepsze wsparcie dla ekranów dotykowych - zaimplementowanie silnika Opera Presto - wbudowany menadżer haseł - udoskonalony zoom - zwiększona zgodność ze standardami - lepsza obsługa skryptów AJAX

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Firefox Mobile (Fennec) 6.0 Beta 1

  Mozilla Fennec jest wersją mobilną popularnej na całym świecie przeglądarki internetowej zaprojektowanej przez firmę Mozilla Foundation teraz na systemy Android.

 • Skyfire 0.85

  Skyfire to wielofunkcyjna przeglądarka na telefon, która powinna zaspokoić potrzeby osób o wysokich wymaganiach. Aplikacja Skyfire jako przeglądarka dla mobile jest jak na razie mało znana i nie wiele osób zapewne o tym narzędniu cokolwiek słyszało.

 • Opera Mobile Windows Mobile 2003 Smartphone 8.65

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.

 • Opera Mobile Windows Mobile 2003 Smartphone 8.00

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Opera Mobile 10.1 (Symbian S60) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ