Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Opera Mini 4.2 - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Opera Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 123 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 35697

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Opera Mini 4.2 - Mobile

Opera Mini to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych. Warunkiem działania w telefonie Opera Mini 4.2 jest Java ME (J2ME MIDP 2.0). Autorzy zapewniają, że Opera Mini na telefon jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer. Kiedy użytkownik wybiera w przeglądarce dany adres, Opera łączy się z serwerem, który dostosowuje strony do wyświetlania na ekranie telefonu. Dodatkowo strony przesyłane z serwera są kompresowane (nawet do 90%), co znacznie ułatwia ich ładowanie na telefonie oraz zmniejsza ilość pobieranych danych. Transmisja jest szyfrowana algorytmem RC4 wyposażonym w klucz 256-bitowy. Opera Mini 4.2 na mobile (wersja pl) jest dostępna całkowicie bezpłatnie.


Istnieje możliwość synchronizacji zakładek między Opera Mini 4.2 mobile i Operą zainstalowaną w komputerze lub między dwoma Operami używanymi w telefonie. Opera Mini zapewnia szybkie ładowanie stron internetowych, sprawne wyszukiwanie tekstu na stronie oraz oglądanie filmów z serwisu youtube.com. Wystarczy nacisnąć przycisk * lub # a obraz zostanie obrócony o 90 stopni do widoku panoramicznego. Opera Mini posiada wirtualną myszkę, która ułatwia nawigację. Jeśli pragniesz dostosować wygląda Opera Mini do swojego gustu, program oferuje możliwość zmiany wyglądu za pomocą skórek. Opera Mini 4.2 umożliwia download i wysyłanie plików. Jeśli chcesz sprawdzić jak szybko można serfować w sieci na komórce dzięki Opera Mini 4.2 pobierz już teraz i przekonaj się sam. Opera Mini 4.2 działa po polsku.


Opera Mini 4.2 mod 4 to najnowsza wersja przeglądarki na telefony z serii Opera Mini. W stosunku do Opera Mini 4.2 Beta nie zostało wprowadzonych wiele zmian. W stabilnej wersji Opera Mini 4.2 naprawiono wiele zauważonych wcześniej błędów, wprowadzono drobne zmiany w sposobie zapisu stron, ulepszono mechanizm autouzupełniania adresów oraz poprawiono obsługę urządzeń BlackBerry. Jeśli masz problemy ze swoją przeglądarką Opera Mini 4.2, pomoc (zakładka help) znajdziesz na stronie oficjalniej programu (www.opera.com/mini). O obsłudze przeglądarki można podyskutować na forum użytkowników. Na stronie oficjalnej Opera Mini 4.2 znajdziesz także demo aplikacji, które pozwala przekonać się online jak działa Opera Mini zanim zainstalujesz ją w telefonie.


Pobieranie

Istnieją trzy sposoby pobrania aplikacji na telefon. Już teraz możesz ściągnąć program na komputer klikając na zielony przycisk pod tekstem a następnie przenieść instalkę na telefon . Możesz pobrać Opera Mini 4.2 używając Wap w istniejącej na telefonie przeglądarce (mini.opera.com) lub SMSem – wpisując swój numer telefonu na stronie www.opera.com/mini/download.


Licencja

Każdy może pobrać Opera Mini 4.2 za darmo, gdyż jest ona rozpowszechniana na licencji freeware.


Wymagania systemowe

Obsługiwane systemy to Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition. Opera Mini 4.2 w wersji pl działa od momentu instalacji.


Wymagania sprzętowe

Jeśli chcesz się upewnić czy Opera Mini 4.2 i twój Samsung lub SonyEricsson są kompatybilne, możesz przeglądnąć pełną listę modeli telefonów obsługiwanych przez Opera Mini na stronie www.opera.com/mini/download/all.


Pobierz Opera Mini 4.2 za free. Kiedy ściągniesz Opera Mini 4.2, odwiedź dział Windows i Mobile, gdzie znajdziesz najnowsze wersje najlepszych aplikacji, bez których nie obejdzie się żadna komórka czy komputer.Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • ShoZu 1.7.65

  Aplikacja ShoZu działa na Windows Mobile i umożliwia dostęp do najpopularniejszych serwisów takich jak YouTube, facebook, flickr, Blogger, Picasa itp.

 • NetFront for S60 3.21

  NetFront to przeglądarka internetowa zaprojektowana dla Symbian Series 60.

 • Opera Mobile Windows Mobile 2003 Pocket PC 8.65

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.

 • Opera Mobile Windows Mobile 2003 Pocket PC – 8.60

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Opera Mini 4.2 - Mobile

dodał: ~Rafal , 24.12.2009

a Ja LG GT500 i tez nie dziala ; //

dodał: ~Fiaciklux , 01.10.2009

Mam nokie 5130 i opera mini 4.2 mi nie działa...

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ