Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Opera Mini 4.1 - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Opera Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 121 kB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 39120

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Opera Mini 4.1 - Mobile

Opera Mini to mobilna wersja popularnej przeglądarki przystosowana do obsługi na telefonach komórkowych.

Aplikacja działa na wszystkich telefonach wyposażonych w środowisko Java (J2ME MIDP 2.0). Strony przed pobraniem na telefon są przystosowywane na rozmiarów wyświetlacza na serwerach Opery co pozwala na znaczne ograniczenie pobieranych danych. Opera Mini umozliwia synchronizowanie zakładek między Operą przeznaczoną na komputery stacjonarne oraz między dwoma urządzeniami mobilnymi. Nowa wersja programu znacznie szybciej ładuje strony, umożliwia wyszukiwanie tekstu na stronie oraz jego obrócenie o 90 stopni. Opera Mini pozwala na pobieranie i wysyłanie plików oraz zapisywanie stron na urządzeniu.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Pocket Demotywatory 2.10

  Demotywatory to stały element krajobrazu polskiego internetu. Rzesze internautów zaczynają dzień od sprawdzenia najnowszych demotów a najlepsze obrazki krążą w mailach i gwarantują chwilę relaksu w czasie pracy lub nauki.

 • NetFront for S60 3.21

  NetFront to przeglądarka internetowa zaprojektowana dla Symbian Series 60.

 • Opera Mobile (Windows Mobile 5/6 PPC, Professional, Classic) 8.65

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.

 • Opera Mini 4.2

  Download Opera Mini 4.2 na komórkę za free. Serfuj szybciej na telefonie z Opera Mini 4.2 po polsku. Pobierz już teraz za darmo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Opera Mini 4.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ