Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NetFront for S60 3.21 - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: ACCESS CO., LTD.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 993 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 1502

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis NetFront for S60 3.21 - Mobile

          NetFront to mobilna przeglądarka internetowa zaprojektowana na systemy Symbian OS.

Aplikacja została wyposażona w szereg rozwiązań umożliwiających wyświetlanie stron internetowych na niewielkich wyświetlaczach telefonów komórkowych. Ponadto NetFront posiada obsługę JavaScript, i czytnik kanałów RSS. Przeglądarka ta jest doskonała alternatywą dla systemowej aplikacji służącej do przeglądania stron. Menu NetFront nie jest po Polsku. Program jest na licencji Trial, tak więc jeżeli będziesz chciał korzystać z NetFront za free po wypróbowaniu aplikacji należy wykupić licencję.

Aby skorzystać z programu NetFront kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Przeglądarki WWW/WAP znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NetFront for S60 3.21 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ