Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bitstream Bolt 1.04 beta 3 (Java) - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Bitstream
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.12.2010
Rozmiar: 1.9 KB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 2973

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bitstream Bolt 1.04 beta 3 (Java) - Mobile

Bitstream Bolt reprezentuje nową, doskonała i szybką przeglądarkę na telefony komórkowe obsługujące język JAVA Midp 2.0. Aplikacja jest doskonała alternatywą na systemy Symbian m.in. dla innych popularnych przeglądarek takich jak Opera Mobile, Mozilla czy Mobile Explorer. Bitstream Bolt pozwala na wygodne nawigowanie po stronach internetowych, a także bez problemu obsługuje popularne witryny typu YouTube, Facebook, MySpace czy Google. Dodatkowo w Bitstream Bolt znajdziemy czytnik kanałów RSS. Jak zapewnia twórca aplikacji, surfowanie po internecie odbywa się bez kompromisów - czyli tak jak przez przeglądarkę zainstalowaną na domowym komputerze.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • ShoZu 1.7.65

  Aplikacja ShoZu działa na Windows Mobile i umożliwia dostęp do najpopularniejszych serwisów takich jak YouTube, facebook, flickr, Blogger, Picasa itp.

 • Skyfire S60 5th edition

  Skyfire to wszechstronna i bardzo sprawnie działająca przeglądarka na telefony komórkowe. Program doskonale sobie radzi z wyświetlaniem zarówno prostych stron HTML jak i skomplikowanych i zbudowanych z wykorzystaniem nowych technologi np. Flash.

 • Minuet Browser Symbian OS 3.1.4

  Minuet Browser to przeglądarka internetowa stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych.

 • Opera Mobile Windows Mobile 2003 Smartphone 8.65

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bitstream Bolt 1.04 beta 3 (Java) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ