Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Opera Mini 5 (Symbian) - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Opera Software ASA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.01.2010
Data modyfikacji: 17.05.2013
Rozmiar: 725KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 33727

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Opera Mini 5 (Symbian) - Mobile

Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.  Warunkiem działania w telefonie Opera Mini jest Java ME (J2ME MIDP 2.0). Opera Mini na telefon jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer dzięki specjalnym technologiom kompresji danych. Zanim wybrana witryna pojawi się na wyświetlaczu komórki, Opera łączy się z serwerem, który zmniejsza rozmiar stron nawet o 90%. Podnosi to szybkość przeglądania oraz zmniejsza ilość pobieranych danych a przez to zmniejsza koszty serfowania. Transmisja jest szyfrowana algorytmem RC4 wyposażonym w klucz 256-bitowy. Opera Mini w wersji pl dostępna całkowicie bezpłatnie.

Opera Mini zapewnia szybkie ładowanie stron internetowych, sprawne wyszukiwanie tekstu na stronie oraz oglądanie filmów z serwisu youtube.com. Wystarczy nacisnąć przycisk * lub # a obraz zostanie obrócony o 90 stopni do widoku panoramicznego. Opera Mini posiada wirtualną myszkę, która ułatwia nawigację. Jeśli pragniesz dostosować wygląd Opera Mini do swojego gustu, program oferuje możliwość zmiany wyglądu za pomocą skórek (Opera Mini skins zmienisz w telefonie). Opera Mini  umożliwia download i wysyłanie plików. Jeśli chcesz sprawdzić jak szybko można serfować w sieci na komórce dzięki Opera Mini pobierz już teraz.

Opera Mini mod 5 to najnowsza wersja przeglądarki na telefony z serii Opera Mini. Opera Mini Beta 5 posiada kilka nowych funkcji. Nowością jest ulepszone przeglądanie stron w kartach. Dodano znaną z przeglądarki na PC funkcję Speed Dial – strona startowa to zespół graficznych linków do ulubionych stron. Istnieje możliwość synchronizacji ulubionych stron na Opera Mini Mobile i PC. Ulepszono pobieranie plików poprzez komórkę dodając managera pobrań. Jeśli masz problemy ze swoją przeglądarką Opera Mini, pomoc znajdziesz na stronie oficjalniej programu . O obsłudze przeglądarki Opera Mini podyskutujesz na forum użytkowników. Na stronie Opera Opera Mini znajdziesz ­demo przeglądarki, dzięki której wypróbujesz program bez instalowania.

Opera Mini pl - Download
Opera Mobile Mini  można pobrać na trzy sposoby. Możesz pobrać Opera Mini 5 używając Wap w istniejącej w telefonie przeglądarce wpisując adres m.opera.com/next. Można wpisać swój numer telefonu na stronie www.opera.com/mini/download aby otrzymać sms zwrotny z linkiem do instalki.  Ostatni sposób to pobranie Opera Mini na PC. Strona producenta  pomoże ci wybrać wersję pliku instalacyjnego odpowiedniego do twego telefonu. Dzięki temu twoja wersja Opera Mini na Nokia n73 będzie działać idealnie.

Licencja
Opera Mini 5 można pobrać za darmo. Opera Mini browser jest rozpowszechniana na licencji freeware.

Wymagania systemowe
Obsługiwane systemy to Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition. Nie ma Opera Mini na Windows Mobile. Mini Opera w wersji pl działa od momentu instalacji.

Wymagania sprzętowe
Jeśli chcesz sprawdzić kompatybilność Opera Mini z SonyEricsson czy Motorola przeglądnij pełną listę modeli telefonów obsługiwanych przez Opera Mini tutaj.

Pobierz Opera Mini 5 za free. Oprócz Opera Mini do pobrania z działu Mobile jest mnóstwo najnowszych i najlepszych aplikacji, bez których nie obejdzie się żadna komórka. Jeśli lubisz Opera Mini, pobierz Opera for Windows.

­

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Firefox Mobile (Fennec) 6.0 Beta 1

  Mozilla Fennec jest wersją mobilną popularnej na całym świecie przeglądarki internetowej zaprojektowanej przez firmę Mozilla Foundation teraz na systemy Android.

 • Opera Mobile Windows Mobile 2003 Smartphone 8.65

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.

 • DroidSurfing 1.2.1

  DroidSurfing to kolejna wersja całkowicie darmowej przeglądarki na systemy Android.

 • Opera Mobile 11.1

  Opera Mobile to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych wyposażonych w system Android. Autorzy zapewniają, że Opera Mobile na platformę Android jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer.

 • Opera Mobile Windows Mobile 5 Pocket PC – 8.60

  Opera Mobile to jedna z najlepszych przeglądarek internetowych stworzonych na potrzeb urządzeń mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Opera Mini 5 (Symbian) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ