Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wavelog 2.0 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Telewaving
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 198 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 168

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Wavelog 2.0 (S60 3rd) - Mobile

Wavelog to aplikacja przeznaczona dla osób prowadzących bloga na systemie Wordpress.

Aplikacja działa na telefonach z systemem Symbian trzeciej generacji i pozwala w łatwy i szybki sposób opublikować notatkę na blogu.

Podobne Pozostałe

 • Show IP Widget 1.2

  Show IP Widget to prosty program na platformy Android wyświetlający zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny adres naszego urządzenia.

 • BlueFTP 1.0

  BlueFTP to niewielka aplikacja do kopiowania danych pomiędzy dwoma urządzeniami.

 • Ping 1.0 (S60 3rd)

  Ping to niewielka, ale użyteczna aplikacja do sprawdzania opóźnień między użytkownikiem, a zdalnym hostem.

 • Google Shortcuts 1.2

  Google Shortcuts jest aplikacją dzięki której będziemy mogli znacznie szybciej uruchamiać takie usługi jak Google+, Google Search, Gmail, Google Images, Google Map, Android Market, Google Admob i wiele innych.

 • Bluetooth File Transfer 1.41 (Java)

  Bluetooth File Transfer to narzędzie dwustronne, umożliwia w szybki sposób zarówno pobieranie jak i wysyłanie danych poprzez łącze Bluetooth bez znaczenia czy jest to transfer telefon > komputer, komputer > telefon czy jeszcze inne urządzenie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wavelog 2.0 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ