Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TypePad Mobile Symbian Series 60 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Six Apart Ltd
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 209 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 102

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TypePad Mobile Symbian Series 60 - Mobile

Ciekawa aplikacja powiązana z Blogiem prowadzonym w serwisie TypePad. Umożliwia ona aktualizację bloga za pomocą urządzenia mobilnego.
Uwaga!
Aby skorzystać z 14 dniowej wersji Trial należy dokonać rejestracji w serwisie producenta.

Podobne Pozostałe

 • TypePad Mobile Windows Mobile

  Prowadzenie pamiętników na stronach internetowych tzw. Blogów przez coraz większą rzeszę użytkowników stało się w ostatnim czasie modne i popularne.

 • Bluetooth File Transfer 1.41 (Java)

  Bluetooth File Transfer to narzędzie dwustronne, umożliwia w szybki sposób zarówno pobieranie jak i wysyłanie danych poprzez łącze Bluetooth bez znaczenia czy jest to transfer telefon > komputer, komputer > telefon czy jeszcze inne urządzenie.

 • Google Shortcuts 1.2

  Google Shortcuts jest aplikacją dzięki której będziemy mogli znacznie szybciej uruchamiać takie usługi jak Google+, Google Search, Gmail, Google Images, Google Map, Android Market, Google Admob i wiele innych.

 • Ping 1.0 (S60 3rd)

  Ping to niewielka, ale użyteczna aplikacja do sprawdzania opóźnień między użytkownikiem, a zdalnym hostem.

 • Friend Mobilizer (Windows Mobile 6 lub nowsza)

  Aplikacja Friend Mobilizer w tej wersji stworzona dla systemów Windows Mobile jest doskonałą propozycją dla osób korzystających z popularnego serwisu społecznościowego Facebook.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TypePad Mobile Symbian Series 60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ