Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SymTorrent 1.41 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Department of Automation and Applied Informatics
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 238 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1566

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SymTorrent 1.41 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

SymTorent to klient sieci Bit Torrent dla telefonów z systemem Symbian s60. Program podobnie jak jego pecetowe pierwowzory umożliwia bezpośrednią wyminę plików poprzez sieć Bit Torrent. Aplikacja szczególnie na telefonach wyposażonych w większą pojemność pamięci doskonale radzi sobie z pobieraniem dużych paczek plików sięgających nawet do 8GB i więcej w zależności od wydajności urządzenia. Dla wielu użytkowników pobierających nałogowo pliki z sieci program SymTorrent jest swego rodzaju wybawieniem, ponieważ już nie trzeba specjalnie zostawiać uruchomionego komputera aby pobrać interesujący nas torrent. W telefonach z WiFi jest jeszcze prościej ponieważ wystarczy "złapać" sieć i po prostu uruchomić program. W takim trybie działania jednak minusem jest z pewnością duże zużycie energii, dlatego zaleca się pozostawienie telefonu na ładowarce w przypadku planowanego np. całonocnego pobierania. Program jest dostępny całkowicie za darmo.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Pozostałe

 • Ping 1.0 (S60 3rd)

  Ping to niewielka, ale użyteczna aplikacja do sprawdzania opóźnień między użytkownikiem, a zdalnym hostem.

 • iRibbit Plus 2.0 (iPhone)

  iRibbit Plus pozwala na korzystnie z serwisu eBay za pośrednictwem iPhona.

 • Exposure 1.0 (iPhone)

  Exposure to aplikacja pozwalająca na korzystanie w prosty sposób z Flickr - internetowego serwisu ze zdjęciami.

 • HeadLine RSS NewsReader for S60 1.2.6

  HeadLine RSS NewsReader to funkcjonalny program przeznaczony do czytania wiadomości subskrybowanych za pośrednictwem kanałów RSS. Doskonałe narzędzie pozwalające mieć dostęp do najnowszych interesujących nas informacji.

 • Spb Online 1.1

  Zestawienie usług online zawierające TV, radio, nowości, pogodę, gry online i katalog połączone w jedną aplikację optymalizowaną specjalnie dla smartfonów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SymTorrent 1.41 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ