Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SymTorrent 1.30 (Symbian S60 2nd edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Department of Automation and Applied Informatics
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 75 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 552

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SymTorrent 1.30 (Symbian S60 2nd edition) - Mobile

SymTorent to klient sieci Bit Torrent dla telefonów z systemem Symbian s60. Program podobnie jak jego pecetowe pierwowzory umożliwia bezpośrednią wyminę plików poprzez sieć Bit Torrent. Aplikacja szczególnie na telefonach wyposażonych w większą pojemność pamięci doskonale radzi sobie z pobieraniem dużych paczek plików sięgających nawet do 8GB i więcej w zależności od wydajności urządzenia. Dla wielu użytkowników pobierających nałogowo pliki z sieci program SymTorrent jest swego rodzaju wybawieniem, ponieważ już nie trzeba specjalnie zostawiać uruchomionego komputera aby pobrać interesujący nas torrent. W telefonach z WiFi jest jeszcze prościej ponieważ wystarczy "złapać" sieć i po prostu uruchomić program. W takim trybie działania jednak minusem jest z pewnością duże zużycie energii, dlatego zaleca się pozostawienie telefonu na ładowarce w przypadku planowanego np. całonocnego pobierania. Program jest dostępny całkowicie za darmo.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Pozostałe

 • Transdroid 1.0.2 beta

  Transdroid to świetna aplikacja na systemy Android dla tych, którzy chcieliby także mieć możliwość używania swojego telefonu jako serwera do pobierania plików z sieci.

 • Exposure 1.0 (iPhone)

  Exposure to aplikacja pozwalająca na korzystanie w prosty sposób z Flickr - internetowego serwisu ze zdjęciami.

 • Google Shortcuts 1.2

  Google Shortcuts jest aplikacją dzięki której będziemy mogli znacznie szybciej uruchamiać takie usługi jak Google+, Google Search, Gmail, Google Images, Google Map, Android Market, Google Admob i wiele innych.

 • SymTorrent 1.41 (Symbian S60 3rd edition)

  SymTorent to klient sieci Bit Torrent dla telefonów z systemem Symbian s60. Program podobnie jak jego pecetowe pierwowzory umożliwia bezpośrednią wyminę plików poprzez sieć Bit Torrent.

 • Pandora Radio 1.5.4

  Pandora Radio jest spersonalizowaną aplikacją, która poprzez połączenie on-line przesyła bezpośrednio muzykę na twój telefon z Androidem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SymTorrent 1.30 (Symbian S60 2nd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ