Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

S60NewsReader 1.02.03 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: stoeger it GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 164 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 209

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis S60NewsReader 1.02.03 (S60 3rd) - Mobile

S60NewsReader to czytnik kanałów RSS dla telefonów z systemem Symbian.

Program umozliwia dodawanie własnych kanałów, wybierać typ połączenia internetowego oraz określać jak często informacje mają być sprawdzanie.

Podobne Pozostałe

 • PuTTY 1.4 beta 1 (Symbian S60 first edition)

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.

 • FolderFTPs 1.0

  Narzędzie FolderFTPs napisane pod systemy Windows Mobile to prosty i nie wielki program służący do wysyłania plików z telefonu wprost na serwer.

 • Truveo Video Search 1.1.0 (iPhone)

  Truveo Video Search umożliwia korzystanie z serwisu Truveo.

 • HeadLine RSS Reader 1.2.6 (S60 2nd)

  HeadLine RSS NewsReader to funkcjonalny program przeznaczony do czytania wiadomości subskrybowanych za pośrednictwem kanałów RSS.

 • HeadLine RSS NewsReader for S60v3 1.2.6

  HeadLine RSS NewsReader to funkcjonalny program przeznaczony do czytania wiadomości subskrybowanych za pośrednictwem kanałów RSS. Doskonałe narzędzie pozwalające mieć dostęp do najnowszych interesujących nas informacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: S60NewsReader 1.02.03 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ