Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RSSManager 1.0.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: 8mobile.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 48 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 168

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RSSManager 1.0.0 - Mobile

RSSManager to darmowa aplikacja do pobierania wiadomości z kanałów RSS dla urządzeń mobilnych.

Aplikacja działa na wszystkich telefonach wyposażonych w środowisko Java (J2ME MIDP 2.0). Program pobiera nagłówki wiadomości ze źródeł RSS, RDF oraz Atom.

Podobne Pozostałe

 • MobyExplorer 3.1

  MobyExplorer jest rozbudowanym menadżerem plików i klientem FTP.

 • Friend Mobilizer (Windows Mobile 6 lub nowsza)

  Aplikacja Friend Mobilizer w tej wersji stworzona dla systemów Windows Mobile jest doskonałą propozycją dla osób korzystających z popularnego serwisu społecznościowego Facebook.

 • NewsCopier for PocketPC 2.0

  Wersja NewsCopier jest aplikacją stworzoną zarówno pod systemy Windows Mobile jak i systemy Symbian OS. Tutaj możesz pobrać NewsCopier w wersji na Windows Mobile. NewsCopier w języku PL niestety nie występuje wcale.

 • DynDNS 1.2.2

  Program DynDNS umożliwia stworzenie odpowiedniej domeny a następnie przypisanie jej do adresu IP telefonu znajdującego się w sieci.

 • SIC! FTP 1.0

  SIC! FTP to prosty klient FTP dla telefonów komórkowych z systemem Symbian trzeciej generacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RSSManager 1.0.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ