Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PuTTY 1.5 beta 1 (Symbian S80) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: PuTTY
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 187 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 313

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PuTTY 1.5 beta 1 (Symbian S80) - Mobile

PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego.
Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.

Podobne Pozostałe

 • Google Shortcuts 1.2

  Google Shortcuts jest aplikacją dzięki której będziemy mogli znacznie szybciej uruchamiać takie usługi jak Google+, Google Search, Gmail, Google Images, Google Map, Android Market, Google Admob i wiele innych.

 • FreeTimeBox 1.03 (S60 3rd)

  FreeTimeBox pozwala na synchronizację czasu przez Internet.

 • Transdroid 1.0.0

  Transdroid to świetna aplikacja na systemy Android dla tych, którzy chcieliby także mieć możliwość używania swojego telefonu jako serwera do pobierania plików z sieci.

 • Macromedia Flash Player 7

  Macromedia Flash Player to wtyczka do przeglądarki Pocket IE pozwalająca odtwarzać pliki Flash.

 • AutoShare 1.0

  AutoShare to program który umożliwi ci w prosty i wygodny sposób udostępniać zawartości takie jak artykuły, linki, zdjęcia oraz filmy video znajdujące się na stronach internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PuTTY 1.5 beta 1 (Symbian S80) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ