Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PuTTY 1.4 beta 1 (Symbian S60 second edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: PuTTY
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 382 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 248

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PuTTY 1.4 beta 1 (Symbian S60 second edition) - Mobile

PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego.
Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.

Podobne Pozostałe

 • AutoShare 1.0

  AutoShare to program który umożliwi ci w prosty i wygodny sposób udostępniać zawartości takie jak artykuły, linki, zdjęcia oraz filmy video znajdujące się na stronach internetowych.

 • InventoryFTP 1.0

  Aplikacja InventoryFTP zaprojektowana pod systemy Windows Mobile to nie typowy propozycja programu stworzona przez wspomnianego już wielokrotnie programistę Vincenta Collura’e.

 • PuTTY 1.3.2 (UIQ2)

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.

 • Mobile Web Server 1.5 beta (S60 3rd FP2)

  Mobile Web Server uruchamia serwer WWW na telefonie komórkowym.

 • NewsCopier for PocketPC 2.0

  Wersja NewsCopier jest aplikacją stworzoną zarówno pod systemy Windows Mobile jak i systemy Symbian OS. Tutaj możesz pobrać NewsCopier w wersji na Windows Mobile. NewsCopier w języku PL niestety nie występuje wcale.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PuTTY 1.4 beta 1 (Symbian S60 second edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ