Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MobyExplorer 3.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: K's Family Screen Savers
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 122 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 1611

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MobyExplorer 3.1 - Mobile

MobyExplorer jest rozbudowanym menadżerem plików i klientem FTP.

Program działa na wszystkich telefonach obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.0). MobyExplorer ma wbudowany edytor tekstowy, który umozliwia edycję plików bezposrednio na serwerze.

Wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

Podobne Pozostałe

 • Google Shortcuts 1.2

  Google Shortcuts jest aplikacją dzięki której będziemy mogli znacznie szybciej uruchamiać takie usługi jak Google+, Google Search, Gmail, Google Images, Google Map, Android Market, Google Admob i wiele innych.

 • PuTTY 1.0 (UIQ3)

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.

 • Transdroid 1.0.2 beta

  Transdroid to świetna aplikacja na systemy Android dla tych, którzy chcieliby także mieć możliwość używania swojego telefonu jako serwera do pobierania plików z sieci.

 • HeadLine RSS NewsReader for S60 1.2.6

  HeadLine RSS NewsReader to funkcjonalny program przeznaczony do czytania wiadomości subskrybowanych za pośrednictwem kanałów RSS. Doskonałe narzędzie pozwalające mieć dostęp do najnowszych interesujących nas informacji.

 • IP Book 2.6

  IP Book to bardzo praktyczna aplikacja na platformy Android z pomocą której odczytasz adres IP lokalny oraz publiczny aktywnego połączenia sieciowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MobyExplorer 3.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ