Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HeadLine RSS Reader 1.2.6 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: WildPalm
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 340 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 236

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis HeadLine RSS Reader 1.2.6 (S60 2nd) - Mobile

HeadLine RSS NewsReader to funkcjonalny program przeznaczony do czytania wiadomości subskrybowanych za pośrednictwem kanałów RSS.


Doskonałe narzędzie pozwalające mieć dostęp do najnowszych interesujących nas informacji również gdy nie jesteśmy podłączeni do sieci - HeadLine RSS NewsReader bowiem zapisuje artykuły w pamięci urządzenia.

Podobne Pozostałe

 • Pandora Radio 1.5.4

  Pandora Radio jest spersonalizowaną aplikacją, która poprzez połączenie on-line przesyła bezpośrednio muzykę na twój telefon z Androidem.

 • Facebook 1.0.0.7

  Facebook 1.0.0.7 to świetna aplikacja dla posiadaczy konta w serwisie Facebook.

 • STQ 3.0.0.3

  STQ dla mobile to aplikacja stworzona przez firmę Magnifoca Inc służąca do śledzenia akcji na giełdzie. Jeżeli pasjonujesz sie giełdą i całym ruchem na niej a do tego na co dzień używasz urządzenia z systemem operacyjnym Windows Mobile to program STQ jest stworzony z myślą o Tobie.

 • Show IP Widget 1.2

  Show IP Widget to prosty program na platformy Android wyświetlający zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny adres naszego urządzenia.

 • PuTTY 1.3.2 (UIQ2)

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HeadLine RSS Reader 1.2.6 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ