Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FreeTimeBox 1.03 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: junnikokuki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 126 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 341

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FreeTimeBox 1.03 (S60 3rd) - Mobile

FreeTimeBox pozwala na synchronizację czasu przez Internet.

Program umożliwia zsynchronizowanie czasu w naszym telefonie z czasem pobranym z serwera czasu (NTP).

Podobne Pozostałe

 • InventoryFTP 1.0

  Aplikacja InventoryFTP zaprojektowana pod systemy Windows Mobile to nie typowy propozycja programu stworzona przez wspomnianego już wielokrotnie programistę Vincenta Collura’e.

 • Transdroid 1.0.0

  Transdroid to świetna aplikacja na systemy Android dla tych, którzy chcieliby także mieć możliwość używania swojego telefonu jako serwera do pobierania plików z sieci.

 • AutoShare 1.0

  AutoShare to program który umożliwi ci w prosty i wygodny sposób udostępniać zawartości takie jak artykuły, linki, zdjęcia oraz filmy video znajdujące się na stronach internetowych.

 • Friend Mobilizer (Windows Mobile 6 lub nowsza)

  Aplikacja Friend Mobilizer w tej wersji stworzona dla systemów Windows Mobile jest doskonałą propozycją dla osób korzystających z popularnego serwisu społecznościowego Facebook.

 • Mobile Web Server 1.5 beta (S60 3rd FP1)

  Mobile Web Server uruchamia serwer WWW na telefonie komórkowym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FreeTimeBox 1.03 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ