Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlueFTP 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 219 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 839

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BlueFTP 1.0 - Mobile

BlueFTP to niewielka aplikacja do kopiowania danych pomiędzy dwoma urządzeniami.

Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 1.0 ) i umozliwia kopiowanie plików przez połączenie Bluetooth. Zasada funkcjonowania jest identyczne jak przy połączeniu przez FTP. 

Podobne Pozostałe

 • InventoryFTP 1.0

  Aplikacja InventoryFTP zaprojektowana pod systemy Windows Mobile to nie typowy propozycja programu stworzona przez wspomnianego już wielokrotnie programistę Vincenta Collura’e.

 • Google Shortcuts 1.2

  Google Shortcuts jest aplikacją dzięki której będziemy mogli znacznie szybciej uruchamiać takie usługi jak Google+, Google Search, Gmail, Google Images, Google Map, Android Market, Google Admob i wiele innych.

 • Transdroid 1.0.0

  Transdroid to świetna aplikacja na systemy Android dla tych, którzy chcieliby także mieć możliwość używania swojego telefonu jako serwera do pobierania plików z sieci.

 • MobyExplorer 3.1

  MobyExplorer jest rozbudowanym menadżerem plików i klientem FTP.

 • VoicesFTP 1.0

  Narzędzie VoicesFTP napisane pod Windows Mobile to prosty i nie wielki program służący do wysyłania plików dźwiękowych wprost na serwer FTP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BlueFTP 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ