Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ProMobiMail 1.4 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: MP8 Soft
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 230 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 189

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis ProMobiMail 1.4 (S60 2nd) - Mobile

      ProMobiMail jest klientem poczty elektronicznej dla telefonów komórkowych.

Program posiada przejrzysty interfejs i działa na wszystkich telefonach obsługujących środowisko Java ( J2ME MIDP 2.0). ProMobiMail umożliwia odczytywanie i wysyłanie wiadomości wraz z załącznikami, obsługuje do pięciu kont oraz współpracuje z protokołami: POP3, SMTP oraz IMAP. Menu aplikacji ProMobiMail po Polsku nie jest dostępne. Program ProMobiMail nie jest za free, producent udostępnia wersję Shareware.

Aby skorzystać z aplikacji ProMobiMail kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna

 • E-Mail Sender 1.23

  E-Mail Sender to prosta aplikacja, która umożliwia wysyłanie z telefonu wiadomości e-mail za pośrednictwem serwera SMTP wymagającego uwierzytelnienia.

 • Gmail 2.3.5

  Aplikacja Gmail na platformę Android jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • Gmail 2.0.7 (Java)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej. Program Gmail dla mobile przede wszystkim służy do odbierania oraz wysyłania poczty, do wiadomości można dodawać załączniki a jeżeli chcemy odnaleźć jakąś wiadomość wystarczy użyć wbudowanej wyszukiwarki.

 • ProfiMail for Symbian OS S60 3.22

  ProfiMail to program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych. Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji.

 • Gmail 2.0 (UIQ 2)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ProMobiMail 1.4 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ