Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ProMobiMail 1.4 (S60 1st) - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: MP8 Soft
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 230 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 245

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis ProMobiMail 1.4 (S60 1st) - Mobile

      ProMobiMail jest klientem poczty elektronicznej dla telefonów komórkowych.

Program posiada przejrzysty interfejs i działa na wszystkich telefonach obsługujących środowisko Java ( J2ME MIDP 2.0). ProMobiMail umożliwia odczytywanie i wysyłanie wiadomości wraz z załącznikami, obsługuje do pięciu kont oraz współpracuje z protokołami: POP3, SMTP oraz IMAP. Menu aplikacji ProMobiMail po Polsku nie jest dostępne. Program ProMobiMail nie jest za free, producent udostępnia wersję Shareware.

Aby skorzystać z aplikacji ProMobiMail kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna

 • Gmail 2.0 (S60 3rd)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • Always-On Mail WM 2003 for Smartphones

  Aplikacja Always-On Mail na telefon zaprojektowana pod systemy Windows Mobile organizuje zbiór systemowych aplikacji w jednym miejscu i sprawia, że korzystanie z nich staje się łatwiejsze.

 • mVisualVoiceMail for Windows Mobile PocketPC

  mVisualVoiceMail to aplikacja produkcji MotionApps służąca do filtrowania wiadomości ze skrzynki odbiorczej i wyszukiwania wiadomości głosowych.

 • Blackmoon AttachSave Lite 3.2

  Blackmoon AttachSave Lite jest nie wielkim programem, który może być traktowany jako dodatek do popularnego menadżera plików Blackmoon.

 • Always-On Mail Symbian OS S80

  Always-On Mail to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ProMobiMail 1.4 (S60 1st) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ