Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ProfiMail Symbian OS UIQ3 3.22 - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 324

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ProfiMail Symbian OS UIQ3 3.22 - Mobile

         ProfiMail to doskonały program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą systemu Symbian OS.

Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji. Zawiera w sobie mnóstwo opcji i ustawień od wyglądu i koloru interfejsu po bardziej zaawansowane opcje związane z działaniem samego klienta. Program ProfiMail jest dostępny po Polsku. Producent udostępnia wersję Trial, zatem jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z aplikacji ProfiMail za free trzeba będzie wykupić niezbędną licencję.

Aby skorzystać z aplikacji ProfiMail kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna

 • mVisualVoiceMail for Windows Mobile PocketPC

  mVisualVoiceMail to aplikacja produkcji MotionApps służąca do filtrowania wiadomości ze skrzynki odbiorczej i wyszukiwania wiadomości głosowych.

 • BlueWhaleMail 00.85.57 (Symbian S60 2nd FP2)

  BlueWhaleMail to prosty w obsłudze klient poczty elektronicznej dla telefonów z systemem Symbian.

 • mVisualVoiceMail for Windows Mobile Smartphone

  mVisualVoiceMail to aplikacja produkcji MotionApps służąca do filtrowania wiadomości ze skrzynki odbiorczej i wyszukiwania wiadomości głosowych.

 • E-mail Notifier (Android) 1.3.4

  E-mail Notifier (Android) umożliwia konfigurację kont Gmail tak aby użytkownik był automatycznie powiadamiany o nadejściu nowej wiadomości.

 • Google Sync

  Aplikacja Google Sync z pewnością okaże się przydatna osobom korzystającym z usług firmy Google takich jak Gmail czy Google Calendar. Dzięki automatycznej synchronizacji naszych danych, program znacznie ułatwi nam pracę i sprawi, że stanie się ona wygodniejsza.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ProfiMail Symbian OS UIQ3 3.22 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ