Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ProfiMail Symbian OS UIQ 3.22 - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 176

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ProfiMail Symbian OS UIQ 3.22 - Mobile

         ProfiMail to doskonały program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą systemu Symbian OS.

Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji. Zawiera w sobie mnóstwo opcji i ustawień od wyglądu i koloru interfejsu po bardziej zaawansowane opcje związane z działaniem samego klienta. Program ProfiMail jest dostępny po Polsku. Producent udostępnia wersję Trial, zatem jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z aplikacji ProfiMail za free trzeba będzie wykupić niezbędną licencję.

Aby skorzystać z aplikacji ProfiMail kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna

 • Syncroid 1.5.1.50

  Syncroid to prosta aplikacja, która umożliwi ci synchronizację twojego kalendarza Outlook z kalendarze znajdującym się w systemie Android.

 • ProfiMail 3.12 (Symbian)

  ProfiMail to program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych. Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji.

 • RoadSync 1.0029

  RoadSync jest klientem poczty elektronicznej dla telefonów komórkowych.

 • Always-On Mail WM 5 for Smartphones

  Always-On Mail Windows Mobile 5 for Smartphones to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.

 • IM+ All-in-One Mobile Messenger for S90 2.2

  IM+ All-In-One Mobile Messenger to wielofunkcyjny komunikator internetowy dla urządzeń mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ProfiMail Symbian OS UIQ 3.22 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ